072-392-3179

גני אירועים במושבים בדרום

גני אירועים במושבים בדרום

גני אירועים במושבים בדרום קמו להם בשנים האחרונות כמו פטריות אחרי הגשם. היתרון הגדול של אירוע במושב זה הקלה מבחינת מגבלות זמני הפעילות לאחר חצות בכל מה שקשור למפגעי רעש. כמו כן במושבים יש על פי רוב גם אווירה קצת יותר פסטורלית. מנגד, לא פעם ישנן בעיות של חניה וגישה שכן מדובר על משקים חקלאיים שהוסבו לטובת גני אירועים. השיקול האם לערוך אירוע במושב או בעיר צריך לכלול שיקולים נוספים של מיקום ביחס למגורי רוב המוזמנים, היקף המוזמנים והשירותים שמציע גן האירועים. לא פעם העלות כוללת רק את המקום ולא את כל השירותים המשלימים כגון קייטרינג, תאורה, מוזיקה ואפילו שירותים כימיים. חשוב להקפיד גם על ביקור במקום בעת שמתנהל שם אירוע אחר על מנת להתרשם מהאווירה ובעיקר מהאקוסטיקה. 

בהקשר של מושבי הדרום, יש לעיתים הבדלים עצומים בין מושב למושב ואפילו בין משק אחד למשנהו. כבר היו מקרים מעולם שעקב ריב שכנים אירועים הופרעו או הופסקו בעיצומם. חשוב להקפיד שגן האירועים ממוקם במשק פינתי ובכל מקרה מבודד ולא צמוד לבתי מגורים. במידה ובעלי המקום מציעים שירותים משלימים, שווה לבדוק האם ניתן להביא ספקי שירות באופן עצמאי .במידה וכל המטרה של פניה למושבים זה האווירה הפסטורלית, חשוב לציין כי בבאר שבע קיימים מספר גנים שמציעים אווירה פסטורלית וסביבה שלא נופלת משום מושב מבחינת השלווה והרוגע. טיפ חשוב נוסף זה הכוונה למקום. אמנם לכולנו יש GPS  בפלפון אבל תמיד כדאי לתלות שלטים בדרך לאירוע וכמובן להיות זמינים לשיחות של אורחים שלא מתמצאים. לפני סיום ולקראת הקיץ, תמיד שווה לוודא האם יש מיזוג באולם האירועים המיועד או לכל הפחות מאוררים במקרה של שטח פתוח.

לפני סיום, חשוב להדגיש את עניין המיקום. כל מי שהוזמן לחתונות ובר מצוות של קרובים מכיר את מרכיב הנסיעה אל ומהאירוע. במקרה שלנו, מדובר על מיקום קלאסי, באר שבע. העיר ממוקמת במרכז הנגב וכן מרושתת היטב לתחבורה ציבורית, כולל קו רכבת חדש לאופקים, נתיבות, שדרות ואשקלון. במונחים של כדאיות מדובר על ,win-win כלומר, כולם יוצאים מרווחים.