072-392-3179

גן אירועים לבריתה / גני אירועים לבריתות

גן אירועים לבריתה / גני אירועים לבריתות

גן אירועים לבריתה זה תחום בפני עצמו. כמעט תמיד מתעוררת הדילמה לגבי הגודל. האם ללכת על אולם אירועים גדול ומפואר או על גן אירועים קטן ואינטימי יותר. מי שינסה להתעניין לגבי גני אירועים לבריתות יגלה שאין סטנדרט אחיד. בעוד שלחתונות נהוג על פי רוב לחפש גנים גדולים ומפוארים ולכנסים פנים ארגוניים הסטנדרט הינו אולמות קטנים, פה יש חופש בחירה. יש מי שמעדיפים גן אירועים לבריתה שיכיל מאות אנשים ויש מי שמעדיפים משהו יותר משפחתי וצנוע. אבל השיקול הכי חשוב זה המיקום. שכן בעלת השמחה הינה בת פחות מחודש ימים ולכן חשוב כמה שפחות לטלטל אותה בדרכים. לכן עדיף לחפש גני אירועים לבריתות בטווח של מספר דקות נסיעה ורק לאחר מכן להתחיל לבדוק לעומק העניין.

פרט חשוב בכל גן אירועים לבריתה זה שתהיה בו פינת הנקה שבה לאימא המאושרת תהיה פרטיות ומנוחה. הרי באירועים ציבוריים בכלל ובכאלה עם אופי משפחתי בפרט יש הרבה המולה. חשוב מאוד לוודא שהפינה המיועדת להנקה תעניק לאימא את השקט והבידוד שלהם היא כל כך זקוקה. לגבי גודל האולם או הגן, פה מומלץ ללכת על הבינוני או הקטן. צריך גם לקחת בחשבון שבריתות לא יכולות להיות בשעות הערב שכן אז התינוק או התינוקת ישנים. בצהריים לעומת זאת רוב האנשים עובדים. לכן אם ניתן לקיים את האירוע בשעות הצהריים של יום שישי זה קלאסי.

מבחינת השקעה בשירותים נלווים צריך בעיקר קייטרינג טוב וכן מוזיקה.  אלמנטים של תאורה או תפאורה פחות נחוצים באירועים שכאלה שכן האירוע נמשך שעה עד שעתיים ברוב המקרים. מי שרוצה להשקיע יכול לשכור כמובן להקה במקום להסתפק במערכת הגברה. כמו כן, מזכרת קטנה מהאירוע שתוענק לכל האורחים יכולה להיות מאוד יעילה ומרגשת.