072-392-3179

אולמות אירועים בדרום

חתונה, בגן אירועים גדול או קטן?

חתונה, בגן אירועים גדול או קטן?

חתונה בגן אירועים גדול זאת ברירת המחדל. כלומר, היום המאושר בחייכם מן הסתם צריך ל...

לפרטים נוספים
גן אירועים לא יקר

גן אירועים לא יקר

הכל יחסי. היקר של פלוני יכול להיות הזול של אלמוני. גן אירועים לא יקר זה גן אירוע...

לפרטים נוספים
חתונות בעונת החורף

חתונות בעונת החורף

גן אירועים לחתונה בחורף על פי רוב יהיה יותר זול. שכן, עונת החתונות היא בקיץ ולכן...

לפרטים נוספים
אולמות אירועים קטנים בדרום

אולמות אירועים קטנים בדרום

אולמות אירועים קטנים בדרום זה שם שלא תמיד מתאר נכונה את המקום. לעיתים קרובות, אנ...

לפרטים נוספים
גן אירועים לא כשר

גן אירועים לא כשר

גן אירועים לא כשר זה לא בהכרח מה שזה נשמע. כאשר עסק מוגדר כלא כשר הכוונה הינה שה...

לפרטים נוספים
גן אירועים לבריתה / גני אירועים לבריתות

גן אירועים לבריתה / גני אירועים לבריתות

גן אירועים לבריתה זה תחום בפני עצמו. כמעט תמיד מתעוררת הדילמה לגבי הגודל.

לפרטים נוספים
גן אירועים מפואר / גני אירועים מפוארים

גן אירועים מפואר / גני אירועים מפוארים

גן אירועים מפואר בדרום זה מונח טיפה מעורפל או גורף. שכן לא לכל האוכלוסייה יש אות...

לפרטים נוספים
גני אירועים במושבים בדרום

גני אירועים במושבים בדרום

גני אירועים במושבים בדרום קמו להם בשנים האחרונות כמו פטריות אחרי הגשם.

לפרטים נוספים
גני אירועים בקיבוצים בדרום

גני אירועים בקיבוצים בדרום

גני אירועים בדרום בקיבוצים בדרום ניתן למצוא בהתאם למספר הקיבוצים.

לפרטים נוספים
רשימת אולמות אירועים בדרום

רשימת אולמות אירועים בדרום

שוב אחד הילדים הידע לגיל מצוות? שוב יש חתונה על הפרק ואולי דווקא בברית מילה עסקי...

לפרטים נוספים

גני אירועים קטנים בדרום הפכו למצרך מבוקש בעת האחרונה. יותר ויותר אנשים מגלים את היתרון של עריכת אירועים קטנים מחוץ לקוטלי הבית מחד אבל לא באולמות מפוארים מנגד. שכן לא פעם ישנון צורך לציין מאורע כלשהו באמצעות אירוע חגיגי אבל הבית קטן מלהכיל ואולם שמחות סטנדרטי זה קצת גדול על המידות. גן אירועים קטן מהווה פתרון אולטימטיבי. העלות איננה גבוה והאווירה הביתית והחמה נשמרת.  יתרון נוסף של גני האירועים הקטנים קשור לעובדה כי הם מאפשרים יותר גמישות בכל מה שקשור לבחירת ספקי השירות השונים.

גם האורחים מרגישים הרבה יותר חופשיים ונינוחים שכן למרות שמדובר באולם אירועים עדיין יש יחסית מעט משתתפים וכמעט כולם מכירים את כולם. לכם בתור בעלי השמחה יש הרבה פחות כאב ראש שכן אתם לא צריכים לרוץ הנה והנה עם האוכל ולשים לב על מערכת המוזיקה. במידה ויש לכם רעיון מקורי עבור האירוע, בעלי האולם ישמחו להקשיב ולנסות ולסייע במימושו.

במשך שנים תושבי הדרום נאלצו להסתפק בהיצע נמוך יחסית של גני אירועים בכלל ושל אירועים קטנים בפרט. כיום הנגב בכלל ובאר שבע בפרט נמצאים בתנופה רבתי. ההיצע גדל וכך גם הסטנדרטים המצופים. אולמי בראשית באים להציע אירועים באיכות דרך השירות הגבוה ביותר אך יחד עם זאת תוך הקפדה על מחיר הגון.

 לפני סיום, חשוב להדגיש את עניין המיקום. כל מי שהוזמן לחתונות ובר מצוות של קרובים מכיר את מרכיב הנסיעה אל ומהאירוע. במקרה שלנו, מדובר על מיקום קלאסי, באר שבע. העיר ממוקמת במרכז הנגב וכן מרושתת היטב לתחבורה ציבורית, כולל קו רכבת חדש לאופקים, נתיבות, שדרות ואשקלון. במונחים של כדאיות מודבר על win-win, כלומר, כולם יוצאים מרווחים.

גן אירועים לחתונה בחורף

גן אירועים לחתונה בחורף על פי רוב יהיה יותר זול. שכן, עונת החתונות היא בקיץ ולכן בחורף יש פחות ביקוש. מה שחשוב בגן אירועים לחתונה בחורף זה שהוא יהיה מקורה ומצויד במערכת לחימום. את כיפת השמיים אפשר להחליף באמצעות השקעה בתפאורה מתאימה. כנו כן את סרט החתונה אפשר לערוך כך שצילומי החתן והכלה בשעות האחרונות שלפני האירוע יעשו בפועל ביום אחר כאשר מזד האוויר יאפשר צילומי חוץ טובים. כך שבשנים שלאחר מכן לצד תיעוד של האירוע שהתרחש בתוך חלל סגור, ניתן יהיה לשלב צילומי חוץ איכותיים.  היתרון של חתונה בחורף זה כאמור מחירים נמוכים יותר. את פער המחירים ניתן לנצל כדי להשקיע יותר בעיצוב התאורה, מוזיקה, אולי אפילו להקה, חופה ייחודית וכמובן קייטרינג יותר מגוון ואיכותי.

 חשוב מאוד בכל מה שקשור לחתונות שמתקיימות בחורף זה לקחת בחשבון מזג אוויר חורפי ביום החתונה. המשמעויות הן שיש יותר עומס בכבישים ואז צריך לקחת בחשבון דחייה קלה בתחילת החופה על מנת לאפשר לרוב המוזמנים להגיע. מעבר לכך אין הבדל מהותי בין חתונת חורף או חתונת קיץ. כמובן שלצד גן האירועים גם כל ספקי השירותים הנלווים יהיו הרבה יותר זולים עקב מה שמכונה ה- off season של הענף כולו. בכל מקרה שווה גם בחורף לתאם מראש את האולם ואת התאריך כדי לאפשר כמה שיותר זמן להתכונן ולהכין את שאר האירוע. גני אירועים טובים נערכים מראש לעונת החורף ועושים מהלכי שיווק אגרסיביים כדי למלא כל הניתן את העונה החלשה. לכן עדיף תמיד להקדים ולסגור את הכל בטווח זמן ארוך ככל הניתן. כמו כן עדיף בחורף לסגור על גן אירועים בעיר ולא במושב או קיבוץ שבהם לעיתים הדרכים משובשות יותר.