072-392-3179

גני אירועים קטנים בדרום

מיקום: תל באר שבע

סוגי אירועים: פרטיים / עסקיים

סוג קייטרינג: בשרי / חלבי

מס' טלפון: 072-264-3017

גני אירועים קטנים בדרום

גני אירועים קטנים בדרום הפכו למצרך מבוקש בעת האחרונה. יותר ויותר אנשים מגלים את היתרון של עריכת אירועים קטנים מחוץ לכותלי הבית מחד אבל לא באולמות מפוארים מנגד. שכן לא פעם ישנו צורך לציין מאורע כלשהו באמצעות אירוע חגיגי אבל הבית קטן מלהכיל ואולם שמחות סטנדרטי גדול יתר על המידות. גן אירועים קטן מהווה פתרון אולטימטיבי. העלות איננה גבוה והאווירה הביתית והחמה נשמרת. יתרון נוסף של גני האירועים הקטנים קשור לעובדה כי הם מאפשרים יותר גמישות בכל מה שקשור לבחירת ספקי השירות השונים.

     גם האורחים מרגישים הרבה יותר חופשיים ונינוחים שכן למרות שמדובר באולם אירועים עדיין יש יחסית מעט משתתפים וכמעט כולם מכירים את כולם. לכם בתור בעלי השמחה יש הרבה פחות כאב ראש שכן אתם לא צריכים לרוץ הנה והנה עם האוכל ולשים לב על מערכת המוזיקה. במידה ויש לכם רעיון מקורי עבור האירוע, בעלי האולם ישמחו להקשיב ולנסות ולסייע במימושו.

    במשך שנים תושבי הדרום נאלצו להסתפק בהיצע נמוך יחסית של גני אירועים בכלל ושל אירועים קטנים בפרט. כיום הנגב בכלל ובאר שבע בפרט נמצאים בתנופה רבתי. ההיצע גדל וכך גם הסטנדרטים המצופים. אולמי בראשית באים להציע אירועים באיכות וברף השירות הגבוה ביותר אך יחד עם זאת תוך הקפדה על מחיר הגון.

   לפני סיום, חשוב להדגיש את עניין המיקום, ריהוט גן ועוד נקודות חשובות. כל מי שהוזמן לחתונות ובר מצוות של קרובים מכיר את מרכיב הנסיעה אל ומהאירוע. במקרה שלנו, מדובר על מיקום קלאסי, באר שבע. העיר ממוקמת במרכז הנגב וכן מרושתת היטב לתחבורה ציבורית, כולל קו רכבת חדש לאופקים, נתיבות, שדרות ואשקלון. במונחים של כדאיות מדובר על ,win-win כלומר, כולם יוצאים מרווחים.