072-392-3179

גני אירועים לבת מצווה / בר מצווה

גני אירועים לבת מצווה / בר מצווה

גני אירועים לבת מצווה או לבר מצווה שווים מבחינת חשיבותם לאלו של חתונות. עבור רוב הילדים שמגיעים לגיל מצוות, מדובר בפעם האחרונה שמציינים את יום הולדתם ברוב פאר והדר. עבור מי שגם מקפידים על עלייה לתורה במקרה של בנים או  שנת מצוות הרי שהאירוע מסמל את השיא של "טקס ההתבגרות" הבלתי רשמי. גני אירועים לבת מצווה כמעט תמיד מלאים בעונת הקיץ. לכן כדאי לשריין מקום מוקדם ככל הניתן. בכלל עדיף לציין את בר או בת המצווה בקיץ כדי להבטיח אופטימיזציה של האירוע. אפשר לעלות לתורה בחורף בהתאם לתאריך הלידה, אבל את החגיגה הגדולה תמיד עדיף לערוך בקיץ ואז אפשר לחגוג גם באמצע השבוע בלי הדאגה של בית הספר למחרת.

באזור הדרום יש מבחר מתחמי אירועים עבור בר מצווה ובת מצווה הן בערים והן במושבים ובקיבוצים. תמיד כדאי לשתף את בעלי השמחה בהליך בחירת הקייטרינג וגם בבחירת גן האירועים. השיתוף מסמל את כניסתם לעולם הבגרות שבו יש גם אחריות. השיתוף וגם מבטיח שהם ירגישו שזה באמת האירוע שלהם.

הרבה אנשים מנהלים עבור ילדיהם שמגיעים לגיל מצוות שנת חוויות שבמהלכה עליהם להשלים 12 או 13 משימות. החל מללמוד לתפור כפתור ופרח ועד לנסוע לבד באוטובוס מחיפה לירושלים. בסוף שנת המצוות הילד למעשה מרגיש שהוא התבגר ולכן החגיגה תקבל משמעות מיוחדת שמעבר לעוד יומולדת גדולה.

דרך חכמה לחסוך בעלויות הינה באמצעות חגיגה בצוותא. בעבר זה היה נהוג בקיבוצים, כיום זה נהוג גם בערים. מספר חברים ביחד יכולים לחגוג יחדיו ואז העלות נחלקת בין מספר משפחות. כמובן שזה מחייב שלא רק הילדים יהיו חברים אלא גם ההורים. בכל מקרה חשוב להשקיע כדי לוודא שלילד תהיה חוויה של פעם בחיים כפי שהמעמד מחייב.