072-392-3179

גן אירועים עד 300 איש

גן אירועים עד 300 איש

גן אירועים עד 300 איש זה מה שמכונה גן קלאסי. אולי זה לא מתאים לחתונה המונית, אבל עבור אירועים בינוניים זה בהחלט סביר מאוד. גני אירועים שבהם יש מקום לפחות ממאה איש מתאימים יותר לאירועים בחוג המשפחה המצומצם. גני אירועים שבהם יש מקום של עד 1,000 איש ויותר מתאימים לאירועים מרובי משתתפים. גני אירועים עם תכולה של עד 300 איש מצוינים עבור אירועים סגורים של חברות וארגונים וכן עבור אירועים משפחתיים שבהם לשני בעלי השמחה יש משפחה יחסית גדולה. אם מדובר על גנים פתוחים אז מדובר בגודל שעדיין ניתן לאוורר אותו ביעילות בימי הקיץ החמים והלחים.

בדרום יש לא מעט גני אירועים שעונים לקטגוריה של עד 300 איש. אבל הכי טובים הם אותם מתחמי אירועים שבהם לצד הגודל הבינוני יש תמיד אולם יותר קטן ואולם יותר גדול. כך במידה ונוצר שלא במכוון עומס וצפיפות יתר, תמיד ניתן לעבור לגן הצמוד. כמו כן מבחינת אוכל, שירותי קייטרינג לעולם יצליחו להשיג איכות טובה יותר ככל שכמות הסועדים קטנה יותר. הסיבה לכך הנה כי כך הטבחים והשפים יכולים להשקיע יותר בכל מנה ולא לעבוד בסיטונות.

ישנם אולמות אירועים שבהם יש מחיצה שבכל עת ניתן לפתוח אותה על מנת להרחיב את החלל שבו מתנהל האירוע. מבחינת עלויות, פה מדובר בשקלול של סך הדרישות אל מול המאפיינים. מיקום, עונה, קייטרינג, תאורה ותפאורה- כול אלו יחדיו מרכיבים את המחירים. לעיתים שווה להעדיף גן אירועים קטן יותר ולהזמין פחות מוזמנים על מנת להשקיע יותר בתחומים אחרים כגון קייטרינג ועיצוב.  בשורה התחתונה מומלץ לצאת לדרך עם תקציב מוקפד וכל העת לוודא שלא חורגים מהיכולות הכספיות שלכם. ככל שתבדקו ותבחנו יותר ספקים, כך תשלטו בתחום בצורה טובה יותר ותצליחו לנצל טוב יותר את התקציב הנתון.