072-392-3179

גן אירועים עד הלום

גן אירועים עד הלום

גן אירועים עד הלום מרמז על מיקומו. למי שאיננו מאזור הדרום או מאזור אשדוד ואשקלון, רק נאמר כי מדובר במתחם עסקים על אם הדרך שבין שתי הערים הנ"ל. השם דרך אגב, מרמז על הנקודה הצפונית ביותר שהצבא המצרי הצליח להתקדם אליו לפני שנבלם במלחמת העצמאות. בכל אופן, אולמי אירועים אין בנמצא באותו מתחם. מי שרוצה לחפש גן אירועים באזור מומלץ לו לחפש במושבים ובקיבוצים שבאזור או בערים אשקלון ואשדוד. כמובן שבמרחק 40 דקות נסיעה נמצאת באר שבע שמציעה מגוון רחב יותר של מתחמי אירועים.

מי שמתגורר בדרום או רוצה לערוך אירוע בדרום, מומלץ לו לשקול לערוך אותו בבאר שבע. שכן העיר ממוקמת בנקודה הכי טובה עבור רוב התושבים מהאזור. החל מאשדוד ואשקלון ממערב ועד ערד, דימונה וירוחם ממזרח. כמו כן מבחינת רמת מחירים התחרות בבירת הנגב מאפשרת יותר תמרון בעת המשא ומתן לסגירת אירוע במתחם נתון. ישנם לא מעט תושבים מן המרכז שמעדיפים להדרים לצורך חגיגת אירוע שכן רוב מכריהם נמצאים בדרום וכך בכל מה שקשור להסדרי חניה למשל הרבה יותר מרווח ביחס למרכז.

עוד נקודה שיש לשים אליה לב בעת סגירת גן אירועים זה מה כוללת הצעת המחיר. שירותים כגון קייטרינג, עיצוב תאורה, מוזיקה ואפילו אטרקציות ייחודיות, הכול צריך להיות מסוכם ומתועד בכתב לפני שלוחצים ידיים ומברכים על המוגמר. ברוב המקרים במידה ויש לכם כוונה להביא ספקי שירות שאינם מטעם גן  האירועים צריך לוודא ולסכם על כך מראש.  במידה ויש מוזמנים מהמרכז, תמיד כדאי לשלב מפת הגעה מעל גבי ההזמנה כדי למנוע מבעדכם לענות לטלפונים בערב האירוע .עבור מי שהתקציב מרשה לו, מומלץ לשכור מנהל אירוע שיוודא שהכול פועל כהלכה.