072-392-3179

גן אירועים מיוחד / גני אירועים מיוחדים

גן אירועים מיוחד / גני אירועים מיוחדים

גן אירועים מיוחד לא קשור רק למיקום או רק לעיצוב שלו. כשאנחנו מדברים על גני אירועים מיוחדים, הכוונה לערך מוסף שהם מעניקים ביחס למתחרים. המיוחדות יכולה להיות מנה מיוחדת בקייטרינג, מערכת מוזיקה משוכללת, נוף ייחודי וכיוצא בזה. הרבה גני אירועים עושים שימוש באטרקציות כדי לזכות באותה ייחודיות. למשל, ישנם מתחמי אירועים שבהם הכלה והחתן יורדים לבמת הריקודים במעלית. באחרים, יש תקרה שנפתחת כך שהאווירה הינה של אולם סגור אבל למעלה רואים את כיפת השמיים. כמובן שככל שרוצים יותר אטרקציות, כך העלות גבוה יותר, אבל בהנחה שפועלים לפי תקציב נתון, אין מדובר בחריגה אלא בהעדפת שירות מסוים על פני אחר.

אחת הדרכים להבטיח כי האירוע יתקיים בתוך גן אירועים מיוחד זה להשקיע בעיצוב. ישנם מומחים לתחום של עיצוב אירועים שיודעים איך לקחת אולם רגיל מבחינת המראה ולהכניס בו את השינויים הנדרשים. לעיתים, מספיק לקחת בדים צבעוניים ובאמצעות פריסתם לאורך התקרה והקירות ובשילוב תאורה תיווצר אווירה מיוחדת במינה. כל שנותר זה להוסיף מוזיקה מתאימה והאורחים ייכנסו לאווירה. כמו כן אם נוסיף לתפריט של האירוע קייטרינג שמתכתב עם האווירה, בכלל נצליח להשיג את הייחוד המיוחל. כדי להשיג שילוב אופטימלי בין כל ספקי השירות, צריך לעשות הכנות רבות מבעוד מועד. ראשית, לאתר את גן האירועים המיועד. לאחר מכן לשריין תאריך ואז לתפור לתוך המסגרת את שאר המרכיבים. 

גני אירועים מיוחדים באמת הם אלו שבנוסף לעיצוב גם ממוקמים מול נוף ייחודי. הרי אין כמו חופה על רקע שקיעה יחידה ביופייה. מנגד, תמיד ייתכן שהשקיעה תבלע מבעד לעננים. באולם סגור לעומת זאת תמיד ניתן לעצב תפאורה ייחודית שלא תושפע ממזג האוויר. הכי חשוב לזכור זה שהייחוד נמצא בראש ובראשונה בראשו של המתבונן.