072-392-3179

גן אירועים ללא קייטרינג

גן אירועים ללא קייטרינג

גן אירועים ללא קייטרינג זה לא נורא כמו שזה נשמע. זה בערך כמו לקנות נעליים בלי גרביים. כלומר, ברור שעדיף לשכור גן אירועים שמציע גם קייטרינג במסגרת סל השירותים שלו, אבל זה לא הכרח. לעיתים, השכרת גן או אולם אירועים ללא שירותי קייטרינג מאפשר לכם יותר חופש בחירה ותמרון על מנת להביא קייטרינג טוב יותר שקולע בול לטעמכם. בהרבה מקרים מתחמי אירועים מציעים שלושה ספקי קייטרינג חיצוניים. כלומר, מדובר באותה הגברת בשינוי אדרת. אלא שבניגוד לגן אירועים שמראש מתיר לכם את מלאכת הזמנת הקייטרינג, הוא מצמצם את טווח הבחירה. 

היות ולאוכל יש תפקיד מרכזי ביצירת האווירה והחוויה בקרב המוזמנים לאירוע, כדאי להתעקש על זה. במידה ואין לגן שירות קייטרינג, in house, כדאי להתעקש שתהיה לכם זכות הבחירה המלאה. במידה ומתעקשים עמכם על רשימת ספקים- חשוב לוודא מה כולל התפריט של כל אחד ובכמה הוא מתומחר מבחינה תקציבית. כלומר, שלא ייווצר מצב שאתם סוגרים קייטרינג מתוך הרשימה ואז מתברר שצריך להוסיף כסף כדי לקבל עוד מנות ועוד שתיה. מכאן גם ניתן להבין את החשיבות של סיכום כל הפרטים לפני שחותמים ויוצאים לדרך.

השלב האחרון והחשוב מכל הוא כמובן שלב הטעימות. גני אירועים נוהגים לערוך ארוחת טעימות כדי לסייע בעדכם לבחור את המנות הנכונות והטעימות ביותר מבחינתכם. בשלב הזה חשוב לרשום ולסכם בכתב את הסיכומים כדי למנוע אי הבנות ומחלוקות בזמן אמת, עת האירוע כבר נמצא בעיצומו. כדאי גם לזכור כי חלק מחוויית האכילה קשורה לאווירה מסביב. תאורה נכונה, מוזיקה ערבה ושירות יעיל הם חלק אינטגראלי מכל סעודה. לפעמים מנה טעימה ככל שתהיה שתוגש בצורה לא מושכת יכולה להרוס את כל החוויה ולהשפיע על הרושם של כל האירוע.