072-392-3179

גן אירועים לברית מילה

גן אירועים לברית מילה

גן אירועים לברית מילה על פי רוב זה גן קטן. שכן לברית או לבריתה לא מזמינים המונים אלא את חוג המשפחה והחברים הקרובים. כמעט בכל מתחם אירועים שמכבד את עצמו, ישנה אופציה לצמצם חללים כך שאם יש בקשה לאירוע קטן, יש תמיד מענה. מנגד יש גני אירועים קטנים שמראש מיועדים אך ורק לברית מילה, כנסים פנים ארגוניים וכיוצא בזה. גם בכל מה שקשור לקייטרינג יש כבר תפריטים שמיועדים לאירועים מצומצמים. אבל הכול זה בסופו של דבר פועל יוצא של תקציב. תמיד ניתן להשקיע יותר באוכל או בעיצוב של החלל מסביב. 

בערים הגדולות בכלל ובדרום בפרט ניתן למצוא מבחר של גני אירועים בכול הגדלים ולכול מטרה. החכמה זה לא להתרחק יותר מדי מאזורי המגורים של רוב המוזמנים. היות ומדובר על תינוק בן יומו, הרי שהאירוע חייב להיות בצהרי היום ולכל המאוחר בשעות אחר הצהריים המוקדמות. כמו כן היות ומדובר על ברית שנקבעת בהתאם לתאריך הלידה, כלומר בדיוק 8 ימים לאחר מכן, צריך לפעול מהר. ההמלצה שלנו זה לסמן מראש 2 גני אירועים פוטנציאליים ומיד לאחר הלידה לסגור מקום ותאריך. כך גם ניתן להכין את המוזמנים בהתראה קצת יותר ארוכה.

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון בכל הקשור לברית מילה, זה הצורך בתיאום עם המוהל. לעיתים הברית נופלת על ערב שבת או מוצ"ש ואז חשוב שהמוהל יגור בקרבת מקום. טיפ חשוב נוסף קשור לבלת"ם. ישנם מצבים שהילוד לא יכול לעבור את הברית בגלל חום או צהבת ואז צריך לדחות את הכול. גם פה חשוב לסכם על כך עם בעלי גן האירועים כדי למנוע מקרה של קנסות ותשלומים מיותרים. איך אומרים? בן? בת? העיקר הברית!