072-392-3179

גן אירועים גדול / גני אירועים גדולים

גן אירועים גדול / גני אירועים גדולים

גן אירועים גדול זה בעצם מתחם אירועים. נדיר למצוא גן שמציע רק אולם או חצר אחת לקיום אירוע. על פי רוב, כל מתחם מציע מספר תתי מתחמים או מספר אולמות בגדלים שונים שמיועדים לאירועים בסדר גודל שונה. גני אירועים גדולים נמצאים על פי רוב בערים הגדולות או יותר נכון בשוליהן. הדגשים עליהם יש לשים לב במיקום של גן אירועים זה חניה נוחה, מרחק מתחמי מגורים כדי לא להפר את שלוות התושבים וכמובן שאיפה לנוף יפה שיתרום לאווירה הפסטורלית והייחודית .

ישנם גני אירועים גדולים שבהם יש אפילו סוויטה עבור זוגות טריים שרוצים לנוח לפני הנסיעה לירח הדבש. כאשר מחפשים גן אירועים גדול כדאי לבדוק גם מהם התנאים מבחינת התקשרות עם ספקי שירות חיצוניים. ברוב המקרים ככל שגן האירועים גדול יותר כך יש לו כללים יותר נוקשים שכן השאיפה של בעלי המקום זה להרוויח כמה שיותר. אם מוציאים את הקייטרינג והמוזיקה החוצה, אז חלק גדול מפוטנציאל הרווח הולך לאיבוד. מצד שני, יש בעלי מתחמי אירועים שטוענים כי הקייטרינג דורש הרבה תחזוקה של מחסני קירור והשגחות של פקחי כשירות ובריאות ולכן הם שמחים להוציא את זה החוצה.

יתרון חשוב של גן אירועים גדול זה שתמיד ניתן להוסיף עוד שולחן ועוד מנה במקרה ויש יותר אורחים מן הצפוי. באולם קטן לעומת זאת יש מגבלה לגבי מספר המוזמנים, כך שצפיפות יתר מהווה בעיה רצינית וכאב ראש בזמן אמת הן לבעלי  הגן והן למארחים. המפתח לאירוע מוצלח זה תכנון מראש. ישנם בעלי מקצוע שמתמחים בכך ואת העלות שלהם הם מצדיקים בהשגת מחירים יותר טובים מול הספקים השונים. שכן, ברגע שספק מבין שמי שעומד מולו יודע מה המחירים בשוק, הוא מראש לא מקפיץ מחיר ולא מנסה למרוח את הלקוח.